Teknoloji Hizmetlerimiz – Güner Group | İnşaat | Yapı | Mühendislik | Ankara İstanbul İnşaat

GÜNER GROUP

Alternate Text

Yazılım Destek

İş süreçlerinizin güncel, etkin ve kesintisiz olarak kullanılabilmesini sağlamak üzere belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen kuruluş, hata ve problem giderme, yerelleştirme (yasal düzenleme ve prosedürsel değişikliklere uyumlu), performans için ayarlama, acil güncelleme paketi işleme, versiyon/sürüm değişimi, yenileme ve pekiştirme hizmetleri sunuyoruz.


Yazılım destek ve bakım hizmeti olarak yazılımların işlevi ve yükseltmeleri ile ilgili teknik sorunları ele alır. Kullanıcı şikayetleri ile sorunları gidererek destek faaliyetleri ile ilgili raporlar oluşturur. Kullanıcılar için gerekli eğitim süreçleri sağlıyoruz.

Yazılım Bakım/Destek aşamasında şirketlerin yazılım sistemleriyle ilgili tanımlama ve güncellemeleri gerçekleştirerek, sistemdeki mevcut yazılım hatalarını tespit edip, kullanıcılardan gelen talepleri ve şikayetleri ele alarak çözümler üretilmesi ve sorunlara hızlı şekilde müdahale ederek çözüm önerileri sunmak için ilgili ekiplerle koordinasyon sağlayarak iyileştirme önermelerini hayata geçiriliyor

Güncel Makaleler