Hakkımızda | Tarihimiz – Güner Group | İnşaat | Yapı | Mühendislik | Ankara İstanbul İnşaat

1992 yılında kurulan Güner Group, yapı,inşaat, yatırım,petrol, lojistik ve bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler topluluğudur.

30 yıllık tecrübe ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası , her zaman güncel geniş portföyü, gayrimenkul alım-satım-kiralama öncesi ve sonrası danışmanlığı ile yatırım sektöründe güvenirliliği ve hizmet kalitesi ile isim yapmış bir firmadır.

30 yıllık tecrübe ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası , her zaman güncel geniş portföyü, gayrimenkul alım-satım-kiralama öncesi ve sonrası danışmanlığı ile yatırım sektöründe güvenirliliği ve hizmet kalitesi ile isim yapmış bir firmadır. Hiçbir zaman görevinin müşteriye gayrimenkul bulmak ile bittiğini kabul etmeyen Güner Group, alım–satım öncesi ya da sonrası her türlü konuda danışmanlık hizmeti vermeyi de kendine ilke edinmiştir. Güner Grup müşteri taleplerini iyi analiz ederek , müşterilerine istenilen kriterler dışında yer göstermemeyi şirket politikası haline getirmiş, böylece müşterilerinin boşa zaman kaybetmesini önlemiştir.

VİZYONUMUZ

İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak. Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.

MİSYONUMUZ

Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne bir şeyler katmalıdır.Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hak edersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.